TĚHOTENSTVÍ

Těhotenství je neopakovatelné období v životě každé ženy. Tělo se mění každým dnem a byla by velká škoda tyto změny nezachytit a neuchovat si památku na dny, kdy ve Vás roste nový život.

Ač  máte možná pocit, že nyní jste mnohem neforemnější a objemnější , věřte mi, že právě na tyto fotografie budete jednou hledět s láskou. Není důvod se stydět za rostoucí bříško a změny svého těla. Fotografování proběhne tak, abyste se po celou dobu cítila co nejlépe a výsledné fotografie ukázaly to nejkrásnější z Vás a Vašeho těhotenství.

Ideálním obdobím pro vznik fotografií je šestý a sedmý měsíc těhotenství. Vaše bříško je v té době již krásně vidět, ale ještě máte dostatek energie. Ale záleží  samozřejmě na Vás a Vašich potřebách a pocitech. Někdo má ještě před porodem bříško sotva vidět, zatímco maminkám s dvojčátky se zakulatí o mnoho dříve. 

Na focení si vyberte oblečení, ve kterém se sama sobě líbíte, ale nebojte se bříško ukázat a „prodat“. Vezměte s sebou klidně džíny, které ani nezapnete, ale na fotografiích krásně vyniknou právě rozepnuté.  K nim se hodí například bílá košile.

Stejně tak vypadají dobře jakékoliv přiléhavé šaty nebo topy, rozepínací halenky, barevné šátky na ovázání bříška,…  Můžete s sebou vzít i cokoliv, co máte spojené s děťátkem, které čekáte… Fotografii z ultrazvuku, první koupené botičky, hračku,…

  • cena 1.900,-

cena zahrnuje:
10 ks fotografie
- 1 ks koláž z upravených fotografií ve formátu A4
- focení v ateliéru nebo exteriéru dle Vašeho výběru
- upravené retušované fotografie ve vysokém rozlišení na originálním CD nebo dodání přes www.uschovna.cz
- tisk 5 ks foto dle vlastního výběru
- za každou další upravenou a vytištěnou fotografii nad rámec balíčku 100,- Kč
- nad rámec balíčku je možno domluvit tisk více ks fotografií případně obrazu, kalendáře apod. 
- časová náročnost 1-2 hodiny
- výsledné fotografie vybírám sama

V ceně venkovního focení mimo Prahu nejsou zahrnuty náklady na dopravu (benzín apod.), tyto náklady si účtuji zvláštní sazbou, která bude vždy dohodnuta předem. 

Cena balíčku je splatná v den focení. Případný doplatek za fotografie "navíc" fakturuji po předání zakázky, faktura je splatná do 5-ti dnů od data vystavení.

Předání hotové zakázky je do cca do 2 týdnů od data focení. Vyhrazuji si právo tuto dobu v případě nutnosti prodloužit. 

Neupravené fotografie neposkytuji, děkuji za pochopení. 

Nabízím možnost zakoupení Dárkových poukazů.